Twoja firma jest naszym priorytetem

A to oznacza, że dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić jej sprawne funkcjonowanie i umożliwić dalszy rozwój. 

Wspieramy naszych klientów już od 2012 roku, nieustannie poprawiając standardy obsługi oraz poszerzając naszą ofertę.

Nasza wizja i strategia

Nasz cel

Za cel stawiamy sobie najwyższy standard obsługi Klienta. Ten cel realizujemy dzięki  zespołowi wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają udokumentowane kompetencje w zakresach swoich działań. Stawiamy na nowoczesność, dzięki czemu, umiejętności i wiedza naszego zespołu jest wsparta nieomylnością innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Automatyzacja

Inwestujemy w nowe technologie, gdyż wiemy, że ta inwestycja zwróci nam się w jakości świadczonych usług, a co za tym idzie w zaufaniu i zadowoleniu naszych Klientów. Dbamy o nieustanny rozwój naszych pracowników i bieżące uzupełnianie wiedzy. Metodyka naszych działań jest w pełni automatyzowana – działamy w oparciu o BSC, co pozwala osiągać nam oraz naszym Klientom mierzalne korzyści.

Wsparcie

Stawiamy także na szeroko pojęte wsparcie merytoryczne dla naszych Klientów. Jesteśmy do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań, z chęcią wyjaśnimy problematyczne kwestie, doradzimy najlepsze rozwiązania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Prowadząc księgowość dla Twojej firmy dbamy także o Twój komfort pracy – zawsze możesz na nas liczyć

Wizja

Nasza wizja łączy wszystkie powyższe cechy. Stawiamy na nowoczesność, profesjonalizm oraz najwyższe standardy. Wierzymy, że dzięki temu możemy świadczyć nową, lepszą jakość usług księgowych na rynku ogólnopolskim.

Kim są nasi Klienci? 

Ty także zostań naszym Klientem i ciesz się komfortem outsourcingu wszystkich procesów księgowych. Usługi oferujemy na terenie całego kraju. 
Skontaktuj się z nami – bariery językowe nie są żadną przeszkodą. Pomagamy również firmom anglo i rosyjskojęzycznym

  • spółki z kapitałem polskim oraz zagranicznym
  • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
  • spółki akcyjne
  • spółki jawne, cywilne
  • spółki komandytowe
  • spółki komandytowo-akcyjne
  • osoby prowadzące własną działalność gospodarczą
  • start-upy
  • stowarzyszenia i fundacje
Kontakt

Czekamy na Ciebie

map pin icon

ul. 1 Maja 21/1B1
96-300 Żyrardów