Zaufany księgowy,
czyli co zyskujesz

Wybierając nas co zyskasz, jeśli zaufasz właśnie nam?

Automatyzacja

Naszym standardem jest korzystanie z elektronicznego archiwum dokumentów. U nas żadne pismo nie zaginie, a żaden dokument nie utknie w stercie innych. Automatyzacja procesów archiwizacji i katalogowania dokumentacji to podstawa w naszej pracy. 

Łatwy dostęp

Umożliwiamy rozszerzenie elektronicznego archiwum, gdyż wierzymy, że nowoczesne technologie są przyszłością, także w księgowości. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań, nie pomijając jednak czynnika ludzkiego. Dzięki elektronicznemu obiegowi dokumentów czy opcji zamówienia kuriera na żądanie, zapewnimy Twojej firmie maksymalną skuteczność przy koordynacji obiegu dokumentacji.

Obsługa klienta

Profesjonalna obsługa Klienta – czyli to, co jest dla nas najważniejsze. Nieustannie ulepszamy standard obsługi Klienta, aby mieć stuprocentową pewność, że każdy Klient otrzyma to, czego potrzebuje. Zawsze zapewniamy odpowiednie wsparcie merytoryczne, dbając o komfort Klienta. Dopasowujemy najkorzystniejsze rozwiązania do profilu działalności danego przedsiębiorstwa. 

Każdy Klient zyskuje dedykowanego opiekuna – wierzymy, że kontakt z wyznaczoną osobą usprawnia proces decyzyjny oraz wzmacnia poczucie komfortu Klienta. Staramy się dobrać odpowiedniego opiekuna, który zawsze będzie służył radą oraz zapewni wsparcie i pomoże w podjęciu konkretnych decyzji, dzieląc się swoją wiedzą.

Nowe technologie

RDP – czyli pulpit zdalny. Jest to rozwiązanie dedykowane Klientom z wysoką świadomością technologiczną. RDP umożliwia połączenie się z serwerem stacjonarnym za pomocą pulpitu zdalnego. Umożliwia to bieżącą konfigurację danych z dowolnego miejsca. Jest to rozwiązanie, z którego najczęściej korzystają osoby z wiedzą informatyczną – pulpit zdalny umożliwia korzystanie z programu księgowego, który zawiera m.in. moduły handlowe.

Technologia to nie wszystko

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów – specjalizujemy się w analizie oraz doradztwie w zakresie optymalizacji spraw podatkowych i finansowo-księgowych. Zawsze szukamy najlepszego rozwiązania, dopasowanego do profilu danego przedsiębiorstwa. Wierzymy, że dzięki pogłębionej analizie potrzeb naszych Klientów, możemy najlepszą ofertą  odpowiedzieć na ich potrzeby.

Kompleksowość

Pomagamy doskonalić procesy biznesowe w jednostce gospodarczej – możemy wykonać audyt formalnej strony Twojego biznesu, co umożliwi Ci udoskonalenie procesów, zwłaszcza tych, które są kluczowe dla działania danego przedsiębiorstwa. 

Kontakt

Czekamy na Ciebie

map pin icon

ul. 1 Maja 21/1B1
96-300 Żyrardów