Szukasz nowych wyzwań?

Zostań Asystentem/Asystentką ds. księgowości w Zaufanym Księgowym

Miejsce pracy: Żyrardów lub Warszawa

i rozwijaj się razem z nami!

Zadania nowego Asystenta/ki ds. Księgowości:

  • wsparcie we wprowadzaniu dokumentów księgowych do systemów SALDEOSMART oraz COMARCH ERP OPTIMA
  • wsparcie w sporządzaniu deklaracji podatkowych takich jak VAT, CIT itp.
  • wsparcie w sporządzaniu raportów miesięcznych
  • wsparcie w sporządzaniu sprawozdań statystycznych
  • wsparcie w sporządzaniu raportów na potrzeby klientów biura rachunkowego
  • współpraca z działem kadrowym
  • kontrolowanie wprowadzanych danych
  • przechowywanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami

Od kandydatów oczekujemy

  • zaangażowania i rozwoju w obszarze księgowości
  • umiejętności analitycznego myślenia, zaangażowania, systematyczności oraz skrupulatności
  • umiejętność pracy w zespole,
  • właściwej organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • wsparcie firmy w realizacji wewnętrznych projektów rozwojowych
  • elastyczne podejście do czasu pracy
  • interesującą pracę w zespole profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wiele wyzwań i możliwości rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym w języku polskim wraz z klauzulą informacyjną (patrz poniżej)
na adres mailowy rekrutacja@zaufany-ksiegowy.pl

Zgłoś się do nas i zobacz co możemy wspólnie osiągnąć.
Zostań ekspertem w dziedzinie księgowości.

Napisz do nas na mail

rekrutacja@zaufany-ksiegowy.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA

  1. Administratorem Państwa danych osobowych, jest ZAUFANY KSIĘGOWY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w miejscowości Żyrardów (adres: 96-300 Żyrardów, ulica 1 Maja nr 21, lok. 1B1, REGON: 147423494, NIP: 8381847311), wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000523783.
  2. Dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji stanowisko na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac (art. 6 ust. 1 lit. b RODO).
  3. Podanie danych wynika z przepisów prawa pracy, tj. w szczególności art. 221 Kodeksu pracy.
  4. Odbiorcami danych osobowych mogą być osoby zaangażowane w proces rekrutacji w ZAUFANY KSIĘGOWY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
  5. Przetwarzane dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Aplikacje kandydatów nierozpatrzone pozytywnie w procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 3 miesięcy. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.
  7. Pani/Pana dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania.
  8. Posiada Pani/Pana prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych każda osoba może zwrócić się do Administratora z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie od powyższego każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.