Poznaj zaufanych księgowych

Nasz zespół to profesjonaliści

 • Adam SadowskiPrezes Zarządu, Dyrektor Operacyjny - CEO

  Adam Sadowski

  Prezes Zarządu, Dyrektor Operacyjny - CEO

  Założyciel i pomysłodawca Zaufanego Księgowego, ukończył studia magisterskie na warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego oraz studia podyplomowe o tematyce sprawowania funkcji Dyrektora Finansowego w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Ukończył wiele szkoleń
  i kursów zawodowych. Posiada certyfikat ministra finansów o numerze 54220/2011, który uprawniał do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych przed II turą deregulacji zawodów.

  Swoją przygodę z księgowością rozpoczął w 2006 roku. Przed założeniem Zaufanego Księgowego, obejmował kolejno stanowiska od asystenta ds. księgowości, głównego księgowego, po dyrektora finansowego.
  Prywatnie miłośnik twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Interesuje się grafiką komputerową oraz nowymi technologiami.

Zespół I – Księgowy
 • Żaneta KalkucińskaSamodzielna Księgowa (Menadżer Zespołu Księgowego)

  Żaneta Kalkucińska

  Samodzielna Księgowa (Menadżer Zespołu Księgowego)

  Absolwentka kierunku „finanse i rachunkowość” na  SGGW. Związana z nami od 2014, obecnie pełni rolę Samodzielnej Księgowej. Posiada certyfikat księgowego z potwierdzeniem posiadania kwalifikacji zawodowych, wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz certyfikat kwalifikacji zawodowych specjalisty ds. wynagrodzeń również wydany przez powyższą instancję.

 • Paulina KalkucińskaKsięgowa

  Pracę w naszym zespole zaczęła w 2015 roku, od stażu jako asystentka ds. rachunkowości. Obecnie pracuje na stanowisku Księgowej. Uczestniczyła w wielu szkoleniach prowadzonych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Prywatnie pasjonatka wizażu.

 • Marika KotKsięgowa

  Posiada licencjat z rachunkowości, zdobyty na wydziale Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim, obecnie kontynuuje studia magisterskie na tym samym kierunku. Z zawodem związana od stycznia 2016 r., z nami od marca 2018. Jej konik to praktyczne zastosowania arkuszy kalkulacyjnych Excel.

Zespół II – Księgowy
 • Mateusz Banasiak Samodzielny Księgowy (Menadżer Zespołu Księgowego)

  Mateusz Banasiak

  Samodzielny Księgowy (Menadżer Zespołu Księgowego)

  Pracę w naszym zespole rozpoczął w lipcu 2016 roku, a doświadczenie w zawodzie zdobywa już od przeszło 4 lat. absolwent studiów magisterskich na warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego, kierunek finanse i rachunkowość. Zapalony podróżnik – odwiedził ponad 30 krajów (i systematycznie zwiększa tę liczbę).

 • Aleksandra KozłowskaKsięgowa

  W księgowości pracuje już od 2012 roku, do naszego zespołu dołączyła we wrześniu 2016. Posiada wykształcenie wyższe, wraz z zdobytym w 2017 roku tytułem magistra. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego, na kierunku finanse i rachunkowość.

 • Aneta KowalskaKsięgowa

  Wykształcenie wyższe zdobyła na wydziale ekonomiczno-socjologicznym, na Uniwersytecie Łódzkim, kierunek Finanse i Rachunkowość. Obecnie studiuje prawo podatkowe i rachunkowość (studia magisterskie). Z nami pracuje od 2017 roku.

 • Marcin WójtowiczKsięgowy

  Absolwent Zespołu Szkół w Mszczonowie (profil technik ekonomista, technik rachunkowości). Od lipca 2017r związany z naszym biurem. Prywatnie wielbiciel sztuki – artysta.

Kontrola Finansowa
 • Mikołaj TyrlukKontroler Finansowy

  Mikołaj Tyrluk

  Kontroler Finansowy

  Swoje doświadczenie zdobywał w międzynarodowych korporacjach w działach kontrolingu. W naszej firmie zajmuje się raportami, analizami oraz wykonuje zestawienia na życzenie klienta. Entuzjasta programu Microsoft Excel.

Kontakt

Czekamy na Ciebie

map pin icon

ul. 1 Maja 21/1B1
96-300 Żyrardów